Pospiesz się! Rok szkolny tuż za rogiem!

Angielski dla dzieci 5-9 lat to najlepsza inwestycja w ich przyszłość.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Co się wydarzy gdy zapiszesz dziecko na angielski?

Samodzielnie zamówi lody na wakacjach 2025

Nauczy się angielskiego nawet o tym nie wiedząc

Będzie miało mniej stresu w szkole

Zapisz się już dziś na bezpłatną lekcję próbną

i otrzymaj ebooka za 0zł z 30 językowymi grami i zabawami, które pomogą Twojemu dziecku pokochać angielski

Poznaj Zespół Na Drodze do Sukcesu

Twojego Dziecka!

Wiktoria
Do Tung

Wiktoria to pasjonatka dwóch światów: języka szwedzkiego i psychologii zarządzania. Poza tym, uwielbia czytać książki fantasy, szczególnie przygody Harry'ego Pottera, oraz eksperymentować z azjatyckimi smakami kulinarnymi. W czasie wolnym gra w gry komputerowe. Jej wszechstronne zainteresowania sprawiają, że lekcje z nią to nie tylko nauka języka, ale także podróż przez fascynujący świat kultury i rozrywki.

Alicja
Kierepka

Alicja to nowy nauczyciel z doświadczeniem życia w Anglii, native speaker języka angielskiego. Ukończyła college z zarządzania biznesem i marketingu. Pasjonuje się sportami i wspinaczką górską, co inspiruje ją do tworzenia aktywnych lekcji. Pełna entuzjazmu i zaangażowania w sukces uczniów.

Melissa
Makowska

Melissa uwielbia podróże, szczególnie do Paryża, gdzie już była 8 razy! W wolnym czasie uczy się języka portugalskiego w odmianie brazylijskiej. Jej mocne strony to uczenie się, kreatywność i myślenie strategiczne.

Piotr
Janik

Piotr to doświadczony lektor angielskiego z 8-letnim stażem, który pasjonuje się sportem, zwłaszcza górami. Jest wielbicielem kawy, uwielbia oglądać seriale i czerpie inspirację z muzyki i filmów. Jego bogate zainteresowania sprawiają, że jest osobą wszechstronną i ciekawą świata.

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj
i zabezpiecz
jego przyszłość!