ZAJĘCIA ONLINE

Zajęcia online to doskonały sposób na naukę języków obcych bez wychodzenia z domu.

Notatki Wizualne

Notatki wizualne są podstawą Naszych zajęć językowych. Dzięki Nim każda grupa rozwija się własnym, indywidualnym tokiem oraz tempem rozwoju.

Platforma edukacyjna

Nasi uczniowie mają dostęp do platform językowych, które pomagają im utrwalać materiał. Jedną z nich jest rysowana gramatyka - platforma, na której można oglądać filmiki z objaśnieniami gramatyki od angeliki skotnickiej. Po każdej lekcji można pobrać notatki wizualne i rozwiązać zadania.

Robot
EMYS

Nasi najmłodsi kursanci mogą się cieszyć obecnością robota na swoich zajęciach. Emys bawi się z nami, uczy, gra w gry, śpiewa piosenki oraz sprawdza nasz akcent językowy.

Autorskie materiały

Bazę własnych materiałów, które upraszczają i umilają nam przygotowanie się do egzaminów językowych

NASZA AUTORKSA METODA IHUS

iHear

iUnderstand

iSpeak

NASZE POZOSTAŁE METODY

Pomożemy Twojemu dziecku stać się MISTRZEM JĘZYKA

Visual Thinking

To jest jedna z metod, którą jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do szkół. Pozwala ona na dogłębne przyswajanie informacji przez ucznia. Dzięki niej uczący się zostaje zanurzony w języku, podobnie jak w przypadku nauki pływania - najpierw skaczesz do wody, potem uczysz się pływać.

Flipped Classroom

To metoda, w której uczniowie przejmują rolę nauczycieli, przygotowując się do zajęć z wyprzedzeniem i dzieląc się wiedzą z resztą grupy. Proces uczenia odbywa się w odwrócony sposób, co sprzyja samodzielności i umiejętności wyboru istotnych informacji do podzielenia się nimi z innymi uczestnikami zajęć.

Graficzny
Zapis Myśli

Metody wizualne, które pomagają zrozumieć i zapamiętać informacje, są teraz popularne na konferencjach i w szkołach. Dzięki nim łatwiej jest śledzić prezentacje i uczyć się, ponieważ nasz mózg lepiej przyswaja obrazy niż słowa

Nauczanie Polisensoryczne

To metoda nauczania wielozmysłowego, gdzie uczniowie wykorzystują wszystkie zmysły do pozyskiwania wiedzy, co pomaga w naturalnym nabywaniu języka i rozwijaniu umiejętności komunikacji oraz czytania i pisania. Poprzez aktywności ruchowe, prace plastyczne i różnorodne scenki, dzieci rozwijają kreatywność, wyobraźnię i przełamują barierę językową.

Blended Learning

To metoda łącząca tradycyjne zajęcia z nauką online, umożliwiająca uczniom elastyczne planowanie czasu nauki, nawet w podróży czy w kolejce. Jest idealna dla osób o szybkim tempie życia, które zawsze mają przy sobie telefon, tablet lub komputer. Lektor może monitorować postępy z domu, co dodatkowo motywuje do systematycznego powtarzania materiału.

Metoda Swobodnej Komunikacji

To metoda dedykowana wszystkim, którzy chcą swobodnie komunikować się w języku obcym podczas podróży czy spotkań. Zajęcia skupiają się na płynności mówienia, gdzie poprawność gramatyczna jest mniej istotna. Omawiana jest także gramatyka, jeśli uczestnik wyrazi takie życzenie. Zajęcia odbywają się w formie spotkań, koncentrując się na praktycznych, życiowych tematach. Błędy są integralną częścią nauki, prowadzącą do sukcesu.

LUDZIE, KTÓRZY DBAJĄ O TWÓJ ROZWÓJ JĘZYKOWY

Angelika
Skotnicka

Angelika Skotnicka to certyfikowany coach i właścicielka własnej szkoły językowej, gdzie od kilkunastu lat uczy języka angielskiego. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów z zarządzania edukacją. Pasjonatka podróży i koncertów swoich ulubionych wykonawców.

Aleksandra
Fortuna-Nieć

Aleksandra, absolwentka filologii angielskiej z Uniwersytetu Jagiellońskiego i St. Mary's University College Belfast, tęskni za zieloną wyspą, Belfastem. Jest lektorką, redaktorką i fotografką, a wcześniej pracowała jako przewodniczka w kopalni soli w Bochni. Jest także mamą trójki dzieci i uwielbia relaksować się pracując w ogrodzie z kubkiem dobrej kawy.

Piotr
Janik

Piotr to doświadczony lektor angielskiego z 8-letnim stażem, który pasjonuje się sportem, zwłaszcza górami. Jest wielbicielem kawy, uwielbia oglądać seriale i czerpie inspirację z muzyki i filmów. Jego bogate zainteresowania sprawiają, że jest osobą wszechstronną i ciekawą świata.

Dominika
Budzyn

Dominika pasjonuje się językiem angielskim od dzieciństwa, uczestnicząc w licznych konkursach językowych. Pracowała jako specjalistka ds. eksportu, używając angielskiego na co dzień i podróżując służbowo. Jako fanka piłki nożnej, miała okazję spotkać się z managementem Juventusu Turyn podczas wyjazdu do Włoch. Obecnie naucza angielskiego w Wallstreet, specjalizując się w pracy z najmłodszymi uczniami.

Alicja
Kierepka

Alicja to nowy nauczyciel z doświadczeniem życia w Anglii, native speaker języka angielskiego. Ukończyła college z zarządzania biznesem i marketingu. Pasjonuje się sportami i wspinaczką górską, co inspiruje ją do tworzenia aktywnych lekcji. Pełna entuzjazmu i zaangażowania w sukces uczniów.

Joanna
Trześniowska

Joanna to doświadczona nauczycielka z 16-letnim stażem, zafascynowana językiem niemieckim i kulturą Austrii od dziecka. Kocha czytać powieści autorstwa Charlotte Link, Nele Neuhaus oraz twórczość nieśmiertelnego Stephena Kinga.

Melissa
Makowska

Melissa uwielbia podróże, szczególnie do Paryża, gdzie już była 8 razy! W wolnym czasie uczy się języka portugalskiego w odmianie brazylijskiej. Jej mocne strony to uczenie się, kreatywność i myślenie strategiczne.

Wiktoria
Do Tung

Wiktoria to pasjonatka dwóch światów: języka szwedzkiego i psychologii zarządzania. Poza tym, uwielbia czytać książki fantasy, szczególnie przygody Harry'ego Pottera, oraz eksperymentować z azjatyckimi smakami kulinarnymi. W czasie wolnym gra w gry komputerowe. Jej wszechstronne zainteresowania sprawiają, że lekcje z nią to nie tylko nauka języka, ale także podróż przez fascynujący świat kultury i rozrywki.

Adrianna
Moritz

Ada, lektor w WYE od 2020 roku, specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Oprócz pracy nauczycielskiej, miała również okazję uczyć w szkole podstawowej w Holandii. Jej głównymi pasjami są gotowanie, pieczenie, sport i podróże.

Olaf
Moliński

Cześć! Nazywam się Olaf i uczę angielskiego i debat oksfordzkich. Pasjonuje się historią i polityką, a angielskiego używam na codzień w swoim życiu. Interesuje się też grą w tenisa i gotowaniem, a w wolnym czasie gram też w gry komputerowe.

Kasia
Koszmider

English Teacher

Jolanta
Skotnicka

Office Manager

Oskar
Łoziński

Oskar to szkolny informatyk, zajmuje się wszystkim związanym z IT. Po godzinach śpiewa w chórze męskim Cantores Sancti Nicolai i gra w gry komputerowe i jest oddanym fanem anime.

Izabela
Aleksandrowicz

Event Organizer

Katarzyna
Perżyło - Belicka

Katarzyna to nauczycielka języka angielskiego z pasją do nauki i wspólnego rozwoju. Zbierała doświadczenie w przedszkolach, prywatnych szkołach językowych i społecznej szkole podstawowej. Prywatnie, kocha spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi i zwierzętami, oraz eksperymentuje z pszczelarstwem.